Autor:

adminkst

Utworzono:

02.01.2015

W sobotnim meczu o samym poranku KS Turbacz rozegrał mecz 4 kolejki I Ligi Juniorów z LKS-em Jodłownik. Spotkanie zakończyło się wysoką porażką zespołu z Mszany aż 6:1. KST objął prowadzenie już w 1 min. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego D. Dawca, uderzeniem głową bramkę zdobył J. Malec. Później było już coraz gorzej. Gospodarze coraz śmielej atakowali,co przyniosło skutki. Dwa błędy stoperów Turbacza bezlitośnie wykorzystali napastnicy Jodłownika i na przerwę KST schodził przegrywając 2:1. W drugiej połowie gra juniorów Turbacza nie poprawiła się a gospodarze wykorzystywali błędy jakie popełniała obrona gości. Ostatecznie KST wrócił "na tarczy" do Mszany i spadł w tabeli na 5 miejsce. Już w piątek KS Turbacz rozegra mecz z Zenitem Kasinką Małą na własnym stadionie.