KS Tymbark Gospodarze

Damian Waśniowski
Dawid Szczupak

05.01.2015

KS Turbacz doznał 5 porażki w sezonie, tym razem na boisku w Tymbarku, ulegając miejscowemu klubowi 2:1. Kibice mogli obejrzeć dobre spotkanie, obydwie drużyny grały piłką i stwarzały okazję. Turbacz pechowo tracił bramki, najpierw zawodnik gospodarzy oddał strzał z bocznej strefy boiska i przelobował goalkeepera Turbacza, który był przekonany że piłka opuści pole gry. W 43 min. Jakub Malec nie wykorzystał rzutu karnego. W drugiej połowie Turbacz miał znów rzut karny i tym razem Malec się nie pomylił i pewnie go wyegzekwował. Drugą bramkę KST stracił też pechowo. Śliska piłka przeszła po rękawicach Macieja Kordeczki i napastnik Tymbarku umieścił futbolówkę w siatce. Piękną bramkę mógł zdobyć Malec po świetnym strzale z "nożyc" ale piłka trafiła w spojenie. Za tydzień ostatnie spotkanie rundy jesiennej. KS Turbacz podejmie na własnym boisku Dobrzankę Dobrą. W rozwinięciu komentarz trenera Wojciecha Tajdusia.