Spotkanie z Jodłownikiem!

Już jutro, tj. PIĄTEK(01.05) na stadionie w Mszanie Dolnej, KS Turbacz podejmie zespół z Jodłownika o GODZ. 17.30! Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie! Obecnie LKS Jodłownik zajmuje trzecie miejsce w tabeli z 24 pkt. na koncie i wciąż ma szanse nawet na mistrzostwo. Turbacz, jeżeli nie chce spisać tego sezonu na straty i będzie chciał dogonić czołówkę, musi ten mecz wygrać. Przewaga nad drużynami z dołu tabeli stopniała do 4 pkt. nad Niedźwiedziem i 5 pkt. nad Witowem, a do końca sezonu pozostało jeszcze kilka spotkań. Będzie to więc bardzo ważny mecz dla juniorów z Mszany Dolnej aby odskoczyć od dna tabeli. W rundzie jesiennej spotkanie między jutrzejszymi rywalami zakończyło się wysokim zwycięstwem ekipy z Jodłownika aż 6:1.To również natchnie zawodników do walki aby zrewanżować się za jesienną porażkę. Jeszcze raz, zapraszamy wszystkich kibiców na jutrzejszy mecz, aby wesprzeć KST!