Terminarz na wiosnę

Na stronie Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej ukazał się terminarz na rundę wiosenną dla 1 Ligi Juniorów w której występuje KS Turbacz. Juniorzy rundę rewanżową rozpoczną meczem wyjazdowym z Sokołem Słopnice 11 kwietnia o godzinie 10.00. W jesieni pojedynek tych drużyn zakończył się przegraną zawodników z Mszany 1:4. Kolejnym meczem będzie starcie derbowe z Orkanem Niedźwiedź 18 kwietnia o godz. 10.00 na stadionie w Mszanie. Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej górą w tym starciu okazał się KS Turbacz, który wygrał 1:0 po bramce J.Malca. Mecz był wówczas rozgrywany na boisku rezerwowym obok orlika w Mszanie Dolnej, z powodu remontu boiska w Niedźwiedziu. Już teraz zapraszamy na to spotkanie! Resztę spotkań można zobaczyć w zakładce Terminarz.